— Kliniki

Opoczno

Jedna z najlepiej
wyposażonych klinik w Polsce

Nasze centrum mikrochirurgii i badań naukowych powstało w Opocznie w 2010 roku i od tego czasu ciągle jest rozwijane.
Naszym celem było stworzyć miejsce, gdzie otrzymać będzie można wysokospecjalistyczną opiekę okulistyczną na najwyższym krajowym i światowym poziomie.

Zabiegi oferowane w naszej klinice w Opocznie

Główne cele naszej kliniki

Zdrowie

Najważniejszym celem istnienia naszej kliniki jest zdrowie naszych pacjentów

Rozwój

Wprowadzanie innowacyjnych technologii i poszerzanie wiedzy naszych specjalistów

Komfort

Zapewnienie dogodnych i przyjaznych warunków dla naszych pacjentów
Każdy pacjent to niepowtarzalna historia
Indywidualny plan leczenia dla każdego pacjenta stworzony na podstawie diagnostyki na najwyższym poziomie pozwala nam osiągać nieprzeciętnie dobre wyniki w dziedzinie chirurgii refrakcyjnej, chirurgii witreoretinalnej, leczeniu zaćmy czy pozostałych oferowanych w naszej klinice zabiegów.
Pacjentom, którzy chcą uwolnić się od okularów i soczewek kontaktowych, oferujemy najnowocześniejszą laserową korekcję wzroku.
Najnowocześniejsze narzędzia w rękach wybitnych specjalistów
Lekarze i konsultanci których spotkasz w naszej klinice to uznane na całym świecie autorytety w dziedzinie okulistyki. Doświadczenie w połączeniu z ogromną wiedzą i zaangażowaniem pozwalają osiągać nam ponadprzeciętne wyniki.
Lekarze kliniki mają w swoim arsenale również najnowocześniejszy sprzęt i technologie, które umożliwiają wykrycie choroby na jak najwcześniejszym etapie i rozpoczęcie leczenia na czas.
Nasz zespół
Dr n. med. Ludmiła Popowska
Klinika została założona w 2012 roku przez dr n. med. Ludmiłę Popowską, specjalistę chirurgii refrakcyjnej, która ma na swoim koncie ponad 500 operacji chirurgicznej wymiany soczewki oka.

Jako pierwsza w Europie i USA wykonała obuoczną refrakcyjną wymianę soczewki tylna kapsuloreksis w konstrukcji EDOF( konsultant prof. B. Malugyn)

Aktualnie w naszej klinice aktywnie działa dwunastu wybitnych lekarzy i konsultantów z całego świata. Możesz nam zaufać.
Jesteśmy jedynym w Polsce ośrodkiem medycznym w którym operujemy zaćmę laserowo przy użyciu technologii FemtoCataract

Laserowa operacja zaćmy W chirurgii laserowej lekarz używa wiązki laserowej do usunięcia zaćmy. Laser charakteryzuje się dużą precyzją i delikatnym działaniem, zmniejsza szkodliwy wpływ na tkanki podczas operacji oraz potrzebę stosowania ultradźwięków. Umiejętności chirurga, uzupełnione nowoczesną technologią laserową, sprawiają, że operacja zaćmy jest tak skuteczna i bezpieczna, jak to tylko możliwe. W chirurgii zaćmy urządzenie laserowe VICTUS® , Catalisis jest szczególnie skuteczne.

Zabieg w naszej klinice będziesz miło wspominać
Każdy zabieg, nawet drobny potrafi wywołać u pacjenta stres. Dokładamy wszelkich starań, by warunki panujące w naszej klinice sprawiały, że zabieg będzie miłym wspomnieniem. Odpowiednio przygotowane sale przed i pooperacyjne pozwolą Ci się uspokoić, zrelaksować i poczuć bezpiecznie.
Nasz personel zadba też, by cały zabieg przebiegł w miłej i swobodnej atmosferze pozbawionej niepotrzebnego stresu.
Lokalizacja
Adres
Opoczno
ul. św. Marka 2
26-300 Opoczno
woj. łódzkie
Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota: 11-18
Kontakt
Telefon: 609 136 090
E-mail: kontakt@lumedopoczno.pl
Umów się na konsultacje