— Zabiegi

Leczenie zaćmy

Zaćma (katarakta) to choroba polegająca na postępującym mętnieniu soczewki oka. Z czasem znacząco utrudnia codzienne funkcjonowanie. Obecnie jedyną w pełni skuteczną metodą leczenia zaćmy jest zabieg operacyjny.
Bezbolesny zabieg,
który odmieni Twoje życie

W naszych placówkach wykonujemy zabiegi usunięcia zaćmy dwoma metodami. Standardowej motody używającej ultradźwięków oraz drugiej metody. Laserowej operacji zaćmy. W naszych klinikach korzystamy z technologii FemtoCataract, wiązki laserowej. Jesteśmy jedyną placówką w Polsce korzystającą z tej najnowocześniejszej technologii.

Najczęstsze objawy zaćmy
Dlaczego warto wybrać Lumed do operacji zaćmy?

Lekarze kliniki mają w swoim arsenale najnowocześniejszy sprzęt i technologie, które umożliwiają wykonywanie operacji zaćmy w bezpieczny i efektywny sposób. Specjaliście wykonujący zabiegi w naszych klinikach to doświadczeni ludzie, którzy są autorytetami w dziedzinie okulistyki nie tylko w kraju, ale też na arenie międzynarodowej. Dodatkowo nasz personel dba o to, by cały zabieg przebiegał w komfortowych warunkach.

Jesteśmy jedynym w Polsce ośrodkiem medycznym w którym operujemy zaćmę laserowo przy użyciu technologii FemtoCataract

Laserowa operacja zaćmy W chirurgii laserowej lekarz używa wiązki laserowej do usunięcia zaćmy. Laser charakteryzuje się dużą precyzją i delikatnym działaniem, zmniejsza szkodliwy wpływ na tkanki podczas operacji oraz potrzebę stosowania ultradźwięków. Umiejętności chirurga, uzupełnione nowoczesną technologią laserową, sprawiają, że operacja zaćmy jest tak skuteczna i bezpieczna, jak to tylko możliwe. W chirurgii zaćmy urządzenie laserowe VICTUS® , Catalisis jest szczególnie skuteczne.

Największe zalety laserowej operacji zaćmy w Lumed
Bezinwazyjny sposób przeprowadzania operacji
Zespół najlepszych specjalistów w dziedzinie okulistyki
Zwiększenie codziennego komfortu przez usunięcie zaćmy
Komfortowe warunki panujące w naszych klinikach
Różnica widoczna gołym okiem

Zaćma nie jest wyrokiem, a wysoka skuteczność zabiegów na tę dolegliwość sprawia, że nie jesteśmy skazani na codzienny dyskomfort i utrudnienia w funkcjonowaniu.

Umów się na konsultacje